| SportAddicted a întrebat:

Salutare. Este vreun iubitor de sport pe aici care ar dori sa lucram impreuna la un site sportiv?
De exemplu sa punem stiri pe site, ultimele transferuri, si multe chestii utile. :-)

6 răspunsuri:
| Sunshine18 a răspuns:

Sport?
cu siguranta ca il adorlove struck
mai ales cand vine vorba de fotbaldrooling
(biiiine acum multi ar spune ca sunt fata si ca nu stiu nimic despre fotbal dar ar ramane uimiti de cate stiu)
deci...mie imi place ideealove struck

Eu iubesc sportul intr-adevarhappy
Practic Rugbyhappy
poti sa`mi lasi Mesajhappy cu si despre ce. si un id messengerhappy

| SportAddicted explică:

V-am trimis mesaj tuturor care ati scris aici. Astept in continuare doritori.

| adi3008 a răspuns:

Doar despre fotbal?

| SportAddicted explică (pentru adi3008):

Nu. Orice sport este binevenit happy

| adi3008 a răspuns:

Care este adresa sitului tau?