| Marko556 a întrebat:

Salutare, fac sala de 8 luni,arat foarte bine:umeri, brate, spate dar de ce nu mi se dezvolta atât de bine pieptul? Fac exercițiile corect,simt cum arde în timpul antrenamentului și degeaba, mi se pare ca pieptul este mic în conformitate cu bratele, cu umeri și spatele, ce as putea sa fac pentru a-mi dezvolta mai bine pieptul?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Cam multe exercitii. Fa mai putine repetari (6-7) si scoate un exercitiu.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum lucrezi acum pieptul?

| Marko556 explică (pentru Cosmin86):

O data pe săptămână foarte intens

| Cosmin86 a răspuns (pentru Marko556):

Zi concret ce exercitii si cate repetari.
Nu trebuie neaparat "foarte intens" ca sa creasca.

| Marko556 explică (pentru Cosmin86):

Împins cu gantera din înclinat 12 rep, împins cu bara dreapta din orizontal 10 rep, fluturari cu gantera din plan înclinat 10 rep, fluturari la aparat 12 rep, împins la aparat 8 rep

| Cosmin86 a răspuns (pentru Marko556):

Cam multe exercitii. Fa mai putine repetari (6-7) si scoate un exercitiu.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Pieptul se dezvoltă în armonie cu celelalte grupe de mușchi. E bine și așa cum ești acum, trebuie să te dezvolți cu pași mărunți.