| Capone12 a întrebat:

Salutare fratilor am si eu o intrebare.
Dieta cu un copanel de pui fara piele doar fiert cu legume si mazare cu morcovi este buna? Tin sa metionez ca mananc doar o data pe zi.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

E perfect daca mananci carne fiarta + legume fierte, insa trebuie sa ai 3 mese pe zi.
Eu fierb morcovi, fasole verde, putina mazare si broccoli.
Poti asezona legumele cu putin cascaval ras, macar in zilele impare, daca nu mai mananci altceva.
Sau mai bine consuma cate un iaurt normal zilnic (2.8% grasime).
Daca simti nevoia, merg si cativa samburi de nuca, sau alune/arahide/migdale/fistic.