| doggy123 a întrebat:

Imi poate spune cineva la sala cum ar trebui sa lucrez seriile, adica la fiecare serie sa maresc cu un anumit numar de kilograme sau sa fac cu aceeasi greutate constant? Doresc sa slabesc, dar si sa cresc in forta daca se poate.

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca vei face constant sala cu aceeasi greutate de fiecare data, corpul nu va mai arde grasimile ca la inceput si nici nu va mai creste masa musculara ca la inceput, deoarece se va obisnui cu rutina zilnica.Creste cu cate putin si vei avea de castigat.