| anonimatasexy6 a întrebat:

Îmi poate da cineva niște exercitii pentru arderea grăsimii de pe fund? Vreau un link daca se poate, a da și pentru coapse..Deci în concluzie vreau pentru fund și coapse! Atenție! Pentru FUND MIC. Arderea grasimii de pe fund și de la coapse! Ofer funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

în principiu cardio + exerciții pentru acele grupe de mușchi. găsești pe Youtube

| anonimatasexy6 explică (pentru Adry05):

Îmi poți da un link pls?

| Adry05 a răspuns (pentru anonimatasexy6):

Nu e greu sa scrii cardio wrkout, legs and butt workout

| romeo78 a răspuns:

Mergeți la un centru de fitness și cereți ajutorul unui antrenor!
Sau căutați lecții pe YouTube!

| ungurulSuparat a răspuns:

Eu am facut in felul urmator, timp de 4 luni, si sunt foarte multumita de rezultat:
- masaj fese-coapse 20 minute
- 60 genoflexiuni in ture de cate 5
- stat cu fundul in apa calda 40 minute
- dragoste cu barbatul de 2 ori pe zi
- regim alimentar doar cu legume si fructe proaspete
- 2 oua crude dimineata
- alergat 20km din 2 in 2 zile
- inlocuit masina cu bicicleta