| MarcelPan a întrebat:

Salutare internautilor! Am o noua intrebare pentru voi! Eu, imi doresc de mult timp sa am vene vizibile pe maini... vene permanente! Nu stiu ce sa fac! Pe mana stanga am 2 vene... dar nu le am la biceps iar pe partea stanga, unde e inima am niste vene care la forta mare sunt vizibile!

Cum pot sa am vene vizibile permanent?!

Vreau raspuns concret, un raspuns care sa zica exact ce trebuie sa fac!

Funditaaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continut foarte scazut de grasime in corp. Cauta pe internet "body fat percentage" si vei vedea poze cu diferite persoane care au un procent mai mic sau mai mare de grasime. Asa vei vedea unde anume vrei sa ajungi si cat trebuie sa tragi pentru asta.

2 răspunsuri:
| AndreiRobert22 a răspuns:

Pentru a avea venele definite, fie te nasti cu asta, fie bagi munca de santier (cum am facut eu de la 14 ani). Ori faci sala, iar dupa ce te lasi o sa ajungi la fel cum esti acum happy

| Auraș_Marius_1997 a răspuns:

Îţi recomand să faci sală, fiind forţa mai mare cu siguranţă venele se vor muta la suprafaţă permanent.