Întrebare recomandată | ktalyn178 a întrebat:

Salutare, m-am hotarat intr-un final sa merg si eu la sala de forta/fitness.
Va fi pentru prima oara cand voi pasi intr-o astfel de sala si habar n-am cum sta treaba, ce trebuie sa fac mai intai, unde ma duc... in fine.
Intrebarea mea este, eu imi voi face un abonament pentru o luna sau doua, dar va fi cineva acolo care sa ma indrume, sa-mi explice ce si cum? Nu voi sti sa fac exercitiile corect, si n-as vrea sa trag de fiare haotic...
Va fi cineva acolo sa ma indrume sau va trebui sa-mi platesc in plus un antrenor personal?

Răspuns Câştigător
| BlackV3ilBrid3s a răspuns:

Pai...daca faci abdomen exercitiile le poti lua de pe net (video-uri pe yt) Acolo sigur o sa fie si alte persoane care fac de mult timp si iti pot arata... Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| adikiller1 a răspuns:

Cand iti faci prima data abonament, te intreaba daca sa-ti puna la abonament si costul pentru instructor.

| BernatDaniel1990 a răspuns:

La unele sali exista antrenori care iti arata ce si cum dar nu peste tot. Sper ca te-am ajutat!