| TheLastLemon a întrebat:

Salutare!
Mă pasionează tenisul de masă și am primit cadou un set de palete Hanoi de prin anii 90 excelente.
Mi-a spus tata că cele mai bune erau Meteor și dacă ar mai exista ar merita bani buni.
Pentru cine cunoaște,palete noi,vechi,dar stare bună,nu mă interesează de câte ori au fost folosite,caut o singură astfel de paletă legendară(METEOR).
Nu doresc sfaturi despre altele noi,care sunt bune, vreau ceva clasic.

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti merge intr-un magazin de sport si sa iti cumperi de acolo.

| TheLastLemon explică (pentru LonelyLoner92):

Am spus strict, paletă Meteor.
Unde se găsește în România? Sau ai avut nevoie să intri în top? De aia ai răspuns?