| TNC2000 a întrebat:

Salutare, pe data de 18.01. 2018 am dat comanda de bilete la meciul de fotbal FCSB-Lazio. Pana ieri, 23.01. 2018 starea comenzii a fost "comanda a fost validata si este in curs de expediere", pe 23.01. 2018 s-a schimbat starea comenzii in " comanda a fost expediata". Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inseamna ca au trimis biletele spre tine, deci ajung in 2-3 zile.

| IFeelS0Alone a răspuns:

Biletele o sa ajunga la tine acasa. Mai asteapta cateva zile, acum totul depinde numai de firma de curierat.