| SiLaS a întrebat:

Pentru toti cei care sunt pasionati de culturism va recomand Universal Storm, cel mai bun supliment pe baza de creatina consumat de mine!

9 răspunsuri:
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Eu personal prefer Dymatize Creatine inainte de antrenament si Dymatize ISO 100 dupa antrenament tongue

| SiLaS explică (pentru Opincaru_Alexandru_1988):

Dymatize Creatine este o creatina simpla, daca vrei sa incerci ceva mai bun incearca BSN CellMass

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns (pentru SiLaS):

Mda...ai dreptate. Contine ca si cel precizat de mine creatina monohidrata dar are in plus si glutamina si taurina. Ai idee daca contine si BCAA? E mai scump...dar din ce vad eu te scuteste sa cumperi alte produse separat.

| SiLaS explică (pentru Opincaru_Alexandru_1988):

Nu contine BCCA, am fost foarte atras avand in vedere ca are in compozitie si izolat din zer hidrolizat, Unul dintre cele mai bune suplimente in domeniu pe baza de creatina.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns (pentru SiLaS):

Ceea ce zici tu pare mai mult un gainer. ISO100 e izolat proteic. Sunt cam diferite ca scop, parerea mea.

| SiLaS explică (pentru Opincaru_Alexandru_1988):

Eu ziceam ca e mai buna decat creatina de la dymatize, nu mai buna decat iso100, nu sunt asa prost sa le compar.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns (pentru SiLaS):

Nici nu am indraznit sa zic asta. Eu sunt incepator. Am facut un an de sala asa dupa ureche si s-au vazut rezultate de care am fost oarecum multumit. Am pus si masa dar si slana.(de la 50kg am ajuns la 72-74kg). Acum sunt operat de hernie epigastrica si mi-am petrecut timpul invatand alimentatie, suplimente, exercitii etc. Chestii teoretice care astept sa ma pot apuca iar de sala sa le pot pune in practica. Ai facebook?

| SiLaS explică (pentru Opincaru_Alexandru_1988):

Am facebook dar nu accept cereri de prietenie decat prietenilor sau persoanelor care le conosc in viata reala.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns (pentru SiLaS):

Macar yahoo? Poate mai invat de la tinewinking