| 50LeiCincizeci a întrebat:

Salutare. Poti reveni la forma sportiva pe care ai avut-o in urma cu cativa ani?
De exemplu aveam o conditie fizica de buna in scoala generala, acum am 24ani. Nu prea am mai facut sport regulat de pe la 15-16 ani, doar asa ocazional, inainte faceam zilnic.
Ce vreau sa va intreb, cu multa daruire si devotament poti atinge iar un anumit nivel? Fara substante si prostii, totul natural.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da si nu,cum erai atunci nu poti vi, dar a fi activ fizic poti fi,desigur ca da,la dc spre multe boli cardiace,omul are o limita genetica cauzata de o ge, se poate observa ca multi culturisti de mici au mai multa masa musculara, gena aia opreste masa musculara entru ca masa necesita multa energie, vezi tu oca specie eram mai mult infometati, de asta ne ingrasam rapid si slabim greu, masa creste cand dormim

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu-mi merge tastatura bine

| Sn4k3 a răspuns:

Intrebi daca poti sa te imbunatatesti antrenandu-te. Te auzi?

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Normal, insa antrenamentul e doar 20%, restul' de 80% il reprezinta alimentatia si odihna. Antreneaza-te 5 zile pe saptamana, 2 fiind pauza pentru a te odihni. Muschii cresc cand te odihnesti.

| Anabela777 a răspuns:

Normal.

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Da, daca ai vointa si iti doresti asta poti sa ajungi la fel iar.