| Aannoonniimmuull a întrebat:

Salutare. Programul de antrenament îl schimb din 3 în 3 luni. Dar în alea 3 luni mai trebuie schimbat ceva? Adică dacă la biceps fac flexii cu bara, tracţiuni şi flexii la banca Scott, tot timpul fac aceleaşi exerciţii(în astea 3 luni) sau şi în astea 3 luni trebuie să mai variez exerciţiile. Sper că aţi înţeles ce am vrut să zic.

2 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Poti sa incerci mai multe tipuri de exercitii sa vezi cum iti intra!

| FitnessTrainer a răspuns:

Da, cand iti schimbi programul poti sa schimbi si exercitiile, dar exercitiile de baza gen impins la piept, deadlift etc. le patrezi in antrenament. Cele de izolare le schimbibig grin Bafta.