| UnBaiatOarecare a întrebat:

Salutare Spuneti-mi si mie pentru maine o cota de 2 (nu cont din cate meciuri.) Funda pentru ce-a mai sigura! Bag multi bani.happy

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Chievo-Milan - Dă gol Milan.
Inter -Iuventus X2
Genoa-Siena 1x

Îmi mulțumesti când vi, acum fuguța la pariuri.

| untu a răspuns:

Sfatul meu este sa nu mai pariezi nimic si nu mai baga mai multi bani ca veti parea foarte rau mai tarziu!

| RefinedStrings a răspuns:

Sedan - Guingamp
Castiga oaspetii. Cota 2.55

| cristif a răspuns:

Eu zic sa pui pe Steaua, cu toate ca meciul e maine, dar are cota de 2.00 la superbet si e destul de sigur.

| M4riusT a răspuns:

Midtjylland - FC Copenhaga 2
U.Cluj - C.Chiajna X2

| paulinhio a răspuns:

Salut!
Intra pe www.biletulzilei.ucoz.ro si sigur o sa gasesti multe meciuri bune!
Succes!