| Caine1122 a întrebat:

Salutare. Sunt la sala de 3 luni, odata cand m-am apucat eu s-a apucat si unn prieten acum intrebarea mea e inainte sa ne apucam il dadeam la skandenberg fara nici macar in chin acum abia daca mai pot sa rezist cand fac cu el. Stiu si se si vede la sala ca trag mai mult ca el si arat mult mai dezvoltat ca el. Ce s-a intamplat de a prins asa mare forta in brat la skandenberg?

Răspuns Câştigător
| Ghearfaș_Adrian_1988 a răspuns:

Pot fi mai multe motive: mananca mai bine, se odihneste mai mult, are gena mai buna, are articulatiile mai tari... Sau poate ca tu te supraantrenezi si din cauza asta nu progresezi la capitolul forta musculara

| Caine1122 explică (pentru Ghearfaș_Adrian_1988):

Are vreo relevanta daca in tot timpul in care a facut a luat proteinee stiu ce sunt nu vreau sa intru acum in discutii ce fac si ce sunt doar zic si eu

| Ghearfaș_Adrian_1988 a răspuns (pentru Caine1122):

Suplimentele te ajuta! Cele mai importante lucruri sunt: alimentatia, odihna si antrenamentul. Apoi suplimente...

4 răspunsuri:
| RazvanUsa a răspuns:

Din cauza că poate ca face mai multe exerciții cu brațele (nu la sala), si se prind mai ușor mușchii de el, și nu contează cat de dezvoltat esti, ci conteaza cata forță ai. Daca vrei sa fii mai tare ca el ai putea dimineața si seara sa faci flotari, si te va ajuta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RazvanUsa):

De cand faci forta cu flotari?

Alt copil mic care isi da cu parerea...