| maestruk a întrebat:

Am 16 ani(imd 17)si am inceput abia de curand sa practic fotbalul(1 an),ideea e ca sunt foarte slab,ma antrenez in continuu,in fiecare zi,dar foarte putin am evoluat!
Sa continui cu sportul si sa nu renunt,sau nu mai am nicio sansa sa fac ceva cu acest sport minunat!?
Vreau sa stiu parerile voastre si daca se poate sa mai am vreo sansa sa fac ceva,nu conteaza cat de mult va trebui sa ma antrenez! Si daca spuneti ca mai pot face ceva, un program de antrenament m-ar ajuta!
Funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| DoarStefan a răspuns:

Continua! in primul rand pentru sanatate si miscare ca sa te mentii in forma si daca pe viitor iti planifici o cariera in acest gen de sport continua, dar va trebui mai intensiv.

| Nickname1890 a răspuns:

Antrenorul trebuie sa fie cel mai bun prieten al tau ca sportiv. El iti poate spune care sunt perspectivele tale de viitor. Discuta cu antrenorul. Noi nu ne putem da cu parerea, iar cine o face, vorbeste prostii.