| Shad0w a întrebat:

Am 19 ani, in jur de 65kg,inalt in jur de 1, 95+,si as vrea sa ma apuc de basket; Desi tin sa mentionez ca nu prea fac sport si nu sunt foarte talentat cu mingea(ceva sub mediocru)/nu sunt chiar un bun sportiv gen obosesc repede etcetera...Dar totusi credeti ca e prea tarziu sa ma apuc? Sau credeti ca ma primeste cineva sa ma antreneze? Sunt din Ploiesti.

1 răspuns:
| meduzza a răspuns:

Depinde daca vrei sa faci basket de performanta sau doar ca hobby. in principiu ar trebui sa te primeasca tongue