| TeoTudor a întrebat:

Am in jur de 79-80kg, sunt destul de inalt ( 1, 84 ) am brate, piept arat destul de ok. insa am pus foarte mult la burta. Aveam si inainte, dar niciodata ca acum in sensul ca, colaceii de sus s-au accentuat si acum cand stau jos se observa mai mult. Si as dori sa va intreb. Sunt o persoana care arde calorii foarte repede dar totodata si asimilez foarte mult. daca ma apuc de alergat, ture de teren in jur de 6-7 pe zi si apoi sa ajung la alte performante gen 3-4 ture deodata si sprinturi de intensitati mari. pe langa o dieta, m-ar ajuta sa scap cat de cat de burta? Funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Ginosaurus a răspuns:

Pai nu stiu sigur. Alearga mai mult. Dã vreo 14-15 ture si mananca macar mai putin. Sa nu bei energizante sa prinzi putere si sa nu mai mananci ca e alta belea.

| 6Alessandra9 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai eficent daca ai face exercitii pentru abdomen. Alergatul ajuta mai mult la picioare sau la slabitul in intregime al corpului. Recomand aplicatii pentru telefon cum ar fi 30 days fit challenge.