| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, Am si eu o intrebare... am decis sa ma apuc sa de sport, desi nu stiu prea cum se fac flotarile. Am incercat... dar obosesc foarte repede si fac febra musculara, vreau sa lucrez pe abdomen si mai ales la brate. Ce exercitii ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt foarte bune flotările dar normal că nu reziști mult și faci febră dacă n-ai antrenament. rezistența ți-o formezi în timp, febra e semn bun.

| MariannN20 a răspuns (pentru Adry05):

Dar am citit pe internet ca daca ai febra musculara ai gresit exercitiul sau il faci in mod gresit.