| Distruspedinauntru a întrebat:

Inafara de a avea grija la ce mananc ce exercitii imi recomandati deoarece am un ritm haotic si nu stiu care dintre urmatoarele sunt mai eficiente : Antrenament cu gantere sau exercitiile de la freeletics? Inca ceva pentru abdomen am inceput sa fac 8 abs workout, a facut cineva pana acum asa ceva? daca da in cat timp se vad rezultatele, functioneaza? ajutor va rog laughing

2 răspunsuri:
| sasha898 a răspuns:

Citeste cit mai multe articole despre sanatate, sport, alimentatie. Vreti totu dea gata mai cautati degeaba s-a inventat netu?

| Distruspedinauntru explică (pentru sasha898):

Pai eu am cautat acuma vreau sa stiu daca functioneaza si care sunt mai bun freeletics sau sala si daca sunt eficiente exercitiile de la 8 mins abs workout