| Dogan_Mehmet_1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cunoscatori. Daca m-am pucat de box de la varsta de 14 ani si acum am 15 dar am facut 4 luni si m-am apucat din nou am vreo sansa la cupa Romaniei?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Antrenorul tau ce zice?

| Sarrya a răspuns:

Bineinteles ca ai o sansa, depinde doar de tine cat de mult iti doresti si ce vei face ca sa ajungi acolo. Nu te lasa batut si bafta! ^^

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sarrya):

Serios? Stii tu cum se lupta el VS ceilalti de zici ca are o sansa dupa doar 4 luni?

| Sarrya a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu, am spus ca depinde de vointa lui si poate peste cativa ani, cine stie. Nu ai de unde sa stii si nu poti spune cuiva NU, NU POTI SA FACI AIA

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sarrya):

Eu cred ca se refera la cupa romaniei de anul asta...

| Sarrya a răspuns (pentru Cosmin86):

Atunci, nu.