| andreiush25 a întrebat:

Salutare TPU
Fac flotari de un an jumate (acasa) ...si mi se pare ca pectoralul stang s-a dezvoltat mai bine decat cel drept.Nu e observabil...dar daca te uiti atent se poate vedea o mica diferenta
Am citit pe net ca asa se intampla la multi dreptaci. Este adevarat?
Ce imi recomandati sa fac?big grin

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"Nu e observabil", atunci nu are nicio importanta.

| andreiush25 explică (pentru Cosmin86):

Pentru mine are laughing...Cand ii ating cel stang il simt mult mai tare si mai dezvoltat...cel drept e mai moale asa si mai lasat.Ce awkard suna.

| Cosmin86 a răspuns (pentru andreiush25):

Mda... sincer, te analizezi prea mult. Ai de gand sa pariticipi la vreun concurs de fitness, unde fiecare detaliu conteaza?

P.S. : ai putea si tu sa-ti lucrezi pieptul serios, nu cu flotari... pieptul trebuie lucrat din cel putin 3 unghiuri si sa ai cel putin 1 exercitiu pentru zona de sus

| Morphines a răspuns:

Nu stiu laughing dar mi se pare interesanta intrebarea ta. Cred ca ai facut correct exercitiile, nu asta este problema, dar nu va legatura ca ai fi dreptaci. Ce... daca esti stangaci partea dreapta a corpului ar trebui sa fie atrofiata?! happy

| andreiush25 explică (pentru Morphines):

Acum m-am uitat la poze pe google si majoritatea au neuniform format pieptul...http://www.visualphotos.com/......012167.jpg
Observi ca partea dreapta e mai lasata? Asa e si la mine :/

| OhGodWhy a răspuns:

Un pic de masturbare extrema cu mana stanga cica ajuta si la piept daca o faci in pozitia culcat.

| andreiush25 explică (pentru OhGodWhy):

=O...You find my secret!
Nope nu cred ca asta e problema big grin

| Morphines a răspuns (pentru OhGodWhy):

laughing)

| LiviuCristy a răspuns:

Este o mica diferenta dar dezvoltareaq se face, stiu eu la dreptaci pe partea dreapta si viceversa
Cred ca e doar un mit treaba asta si nu cred ca trebuie sa ai un motiv de ingrijorare
Executa bune exercitiile si cu o alimentatie buna nu ai de ce sa iti faci griji

| andreiush25 explică (pentru LiviuCristy):

Nu dar ma enerveaza...ca eu fac flotari pentru toate partile pectoralului...
Si nu inteleg de ce cel stang s-a umflat mai mult