| Rolly1998 a întrebat:

Salutare TPU:Intr-o zi am fost in parc si m-am jucat footbal cu mingea dadeam in gard si dintr-o data mi se lasa mingea iesea aer din ea am pus scoci peste gaura dar tot iese, ce-ar trebui sa pun pe gaura sa nu iasa aer?
ajutati-ma dau fundalove struckhappy

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Bună! Am luat răspunsul de la altă întrebare, asemănătoare acesteia. În niciun caz nu repari o minge cu scotch(scoci). "Dacă nu e spartă rău poți să o freci puțin cu o pânză de bomfaier și să lipești ceva care să țină acolo cu Superglue, Picătura, etc... după aceea o coși. Dacă nu reușești du-te la o vulcanizare ți-o face imediat sau cumpără un set cu petece și soluții e vreo 10-15 lei succes! " Numai bine!

1 răspuns:
| cipilica2001 a răspuns:

Poti pune un petic, iar apoi sa o unfli. Sau cea mai usoara cale...i-ati alta! Sper ca te-am ajutat