| Catalin235 a întrebat:

La vara o sa ma duc la antrenamente la fotbal si mi-am facut deja o lista de cumparaturi: ghete fara crampoane, glezniera, genunchiera, sustinere pentru gampa si coapsa, O sa mai am nevoie de ceva pentru a nu fi predispus la accidentari?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Noroc. Mult noroc. Si ceva indeminare. Accidentarile se intampla tuturor in sport, mai ales in unul ca fotbalul care implica si contacte cu adversarul, vrei-nu-vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste boxeri

| User23434 a răspuns:

Șosete, ca cei din jur sa nu leșine când îți dai papucii jos.