| Trinity a întrebat:

Salutare TPU, stiti cluburi de fotbal in Bucuresti care sa mai aiba grupa 96? Daca da, spuneti-mi si mie si daca faceti parte si din acea echipa si puteti sa imi dati si mie niste detalii ar fi perfect.Mersi!

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut, echipa Dinamo Bucuresti are grupa 96..nu fac parte dar am pe cineva care joaca acolo. stiu ca inca se fac selecti pana saptamana viitoare..deci daca te grabesti un pic poti prinde si tu ...multa bafta si sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| LimonadaBaa a răspuns:

Dinamo Bucuresti si Steaua Bucuresti.