| crzmax72 a întrebat:

Unde m-as putea astazi sa ma uit la meciul cu FCSB - CSU CRAIOVA live fara probleme, preferabil in calitate HD?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Http://www.tv-sport-hd.com/meciuri_azi.html

Aici gasesti cam orice meci vrei. Doar vezi ca e diferenta de fus orar. Adica meciurile de la ora 21 le gasesti la ora 20 si tot asa.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Meciul se transmite online pe digisport.ro, respectiv digisport 1.

| crzmax72 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, digi sport-ul nu vrea sa imi mearga, doar se incarca in continuare.