| Sebart a întrebat:

Vreau sa nu va aburesc asa ca trec la subiect.
Recent mi-am cumparat gantere cu diverse discuri si sunt determinat sa ma apuc de exercitii acasa(doar gantere ca echipament in rest nimic) pentru masa musculara.
Sunt un adolscent de 16 si nu am tangenta cu asa ceva.
Poate sa imi recomande cineva un antrenor,, virtual,, adica o persoana cu experienta care sa imi poate explica si indruma in activitatea fizica (dispus sa platesc)?
Sau unde as putea, in orasul meu(Craiova), sa vb cu un antrenor personal care sa imi explice face to face toate cele.
Adica cuiva cui as putea sa ii dau mesaj cand am nelamuriri.
Accept si persoane cu multa experienta (nu neaparat profesori) care ar putea sa indrume un incepator prin intermediul mesajelor.(puteti sa imi trimiteti mesaj in privat daca este cineva interesat).
Va multumesc anticipat si voi aprecia mesajele voastre

1 răspuns:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Streza Claudiu, Marius Mitrache, Alex Stoian, Angel fitness.