| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa slabesc si nu stiu care din aceste 3 produse este mai bun, deci apelez la voi. Pe care l-ati recomanda? Burn fx, L-carnitina sau Lipox

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Toate trei te vor ajuta sa-ti slabesti... buzunarul.

Are efect de slabire mult mai bun daca bei cate 2 cani mari de apa imediat inainte de fiecare mancare.

| peperonies a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu mai bei altceva in afara de apa si sa nu mai mananci nimic facut cu zahar, faina, orez, cartofi sau cereale.

| christall a răspuns:

Nici unul. Bea apa si mananca putin si des.

| chivariadrian a răspuns:

Daca vrei sa slabesti tine deficit caloric, pe scurt manaca putin. Iar de produse. l-carnitina e buna sa zicem