| HelpMeNow a întrebat:

Salutare tuturor, am 59 de kg si 1.77, vreau sa ma apuc de sala pentru crestere musculara, dar vreau sa iau si ceva suplimente. Mi s-a recomandat GFX-8 cu xplode. Am inteles ca acel gfx da si pofta de mancare si astfel voi avea atat o dieta buna cat si antrenament cat si suplimente. Pareri? big grin

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Gfx ala e cel mai bun...zahar cu gust. e 50% numai zahar. mai bine ia un concentrat proteic si un kg de zahar si amesteca-le

| MistretulPufos a răspuns:

Stie Cosmin frustrated

| florynmondialul a răspuns:

Parerea mea ar fi sa iti cumperi un concentrat proteic si o creatina, ca este mult mai bine!