| RazvanGabriel01 a întrebat:

Salutare tuturor, vreau ca cineva sa imi dea un sfat in legatura cu o idee... ma gandeam sa incep sa fac sala timp de 3 luni, pentru a-mi forma cat de cat muschiul, iar apoi sa incep cu proteine + creatina si cate 2 pastile de naposim pe saptamana (asta pentru a reduce riscurile)
Ceva pareri, sugestii?

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Oricat de mare ar fi dorinta de a fi ''musculos'' nu ar trebui sa te arunci pe steroizi. Fara nu se poate?!
Bineinteles ca se poate, poate dureaza mai mult dar pe primul plan e sanatatea ta.
Baga la cap ce ti-a spus si greyhound, chiar daca iei 2 pastile pe saptamana, riscurile sunt mari.
Da-i dracu de steroizi, mai bine de banii aia iti cumperi mancare si cresti, poate iti permiti si niste suplimente si e mult mai bine si mai sanatos decat prostia aia de naposim.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Totul ok pana la naposim...

steroizi iei dupa 10 ani de sala, cand ai 7-8 mese pe zi, si cand concurezi. Si iei ceva injectabil, nu mizerii de naposim

| greyhound a răspuns:

Deci vrei sa ramai doar pe jumatate impotent, nu complet?

| BlitzLikeXd a răspuns:

Ai griija mare ce faci de sanatatea ta

| RazvanGabriel01 explică:

Da, intr-adevar... vreau sa am grija, si de aceea vreau sa utilizez doar 2 pastile pe saptamana (adica, sa le iau doar la un singur antrenament pe saptamana)