| Marko556 a întrebat:

Salutare,vreau sa fac o retragere online la casa pariurilor și îmi tot respinge cererea, oare pot scoate bani daca merg direct la o sucursala? Menționez că îi prima dată cand fac o retragere!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai contul bancar pe site-ul lor si este verificat deja de ei?

| Sn4k3 a răspuns:

Ai contul verificat?

| Marko556 explică (pentru Sn4k3):

Gen dacă am trimis poza cu actul de identitate și extrasul de cont?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Marko556):

Da. Cel mai bine contacteaza suportul, ca fiecare site are. Poti sa vorbesti cu ei prin live chat, email, telefon si te vor ajuta.

| Marko556 explică (pentru Sn4k3):

O sa ii sun, mai are rost să merg la sucursala?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Marko556):

Nu.

Răspuns utilizator avertizat