| Gym a întrebat:

Vreau sa imi recomandati o proteina buna care sa optin rezultate: sa cresc in masa musculara dar sa iau si in greutate. Ceva cu foarte multi carbohidrati si creatina.
Eu am mai luat GFX - 8 dar nu am avut rezultate vizibile.

Nu conteaza pretul numai sa i-au in greutate si sa pun masa musculara pe mine!

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"sa cresc in masa musculara dar sa iau si in greutate", pai NU AI CUM sa cresti in masa musculara fara sa cresti si in greutate, ca doar muschii nu sunt umpluti cu aer.

Cat ai luat GFX? ai luat 5-6 kg / luna, timp de 6 luni sau 1 an?

| Robbert_George_1995 a răspuns:

1. Pentru masă trebuie să iei sală, pentru sală ai nevoie de energie şi forţă.
Pentru forţă şi energie ia-ţi: Animal Pack
2. După sală trebuie să-ţi odihneşti corpul, ia-ţi: aminoacizi.
3. Pantru creşte cumpărăţi Pro-Mass