| TonyStark a întrebat:

Salutare, vreau sa incep sa iau creatina, am inteles ca trebuie neaparat la 200 ml apa, 3 gr de creatina, doar ca are un gust groaznic, am inteles ca daca iau cu lapte are un efect mult mai slab.

Idei?

Multumesc

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"m-ai" slab? Tu nu stii sa scrii, dar vrei creatina laughing

Si daca are un gust "groaznic", nu mai iei, mare chestie. Alimentatia conteaza 90%, suplimentele doar 10%.

Mai stiu pe unul mega-obsedat, care era de genul "ma duc nu stiu unde intr-o zi si nu mananc, imi scad muschii?" laughing))

| TonyStark explică (pentru Cosmin86):

Smartass, esti la menstruatie?
Ii trist ca oamenii ca si tine inca exista, ai auzt de auto corector(cred ca nu), nu impresionezi pe nimeni.

Ce bine ca nu ne cunoastem...

| dinaprilie a răspuns:

Doar idei proaste.dar asta cu laptele e si nu prea e..altfel poti sa iei cu alt suc..mai dulce SAU sau sau. poti sa iei creatina "bagata" in capsule.you wont fill ***!

| Sekim a răspuns:

Creatina in apă nu are gust, despre ce vorbești? In plus, se ia 5g pe zi, nu 3 și nici nu este o anumită cantitate de apa recomandata, o iei cum vrei. Nu are efect mai slab daca o iei cu lapte, e ilogic. Cu lapte chiar poate apărea un gust nașpa, am pățit.