| Dgagags a întrebat:

Salutări!
M-am apucat de pariuri, am avut câteva win uri de când m-am apucat și după multe pierderi bag cate 1-2 lei pe bilet.
Ce sporturi sunt ușoare pentru pariuri?
Voiam să incerc pe e-fotbal sau pe cs, păreri?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Da, recomand CS. Adică mai bine pierzi banii pe skin-uri și ai șanse să-ți pice vreun cuțit sau mănuși, decât să îi pierzi degeaba.

| morfeo a răspuns (pentru Frank51):

Sa deschizi cutii sau cum?

| Frank51 a răspuns (pentru morfeo):

Da, deschizi cutii în loc să pierzi banii degeaba, și dacă îți pică ceva mai valoros poți să vinzi dar eu personal aș păstra laughing

| nicunicu3 a răspuns:

Fotbal atat

| GanyuEnjoyer a răspuns:

Sincer, dupa parerea mea nu prea merita sa bagi bani in asa ceva. Devine o depedenta mai tarziu si este si o irosire de bani. Chiar daca castigi o data la o suta de ani nu iti recuperezi banii pierduti. Acum, na, e treaba ta cine sunt eu sa decid ce sa faci tu.