| AlexXking a întrebat:

Salutate! As vrea niste sfaturi despre cum ma pot antrena acasa in curte pentru fotbal. Exercitii fac mereu dar nu au un scop anume si le fac "fara sens" sa zic asa. As vrea un anumit program cu exercitii. Nu joc la nicio echipa, dar vreau sa ma imi dezvolt abilitatile si sa ma depasesc pe mine, si cine stie ce imi poate rezerva viitorul :-)

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Anee1667 a răspuns:

Există câteva aplicații care te pot ajuta:
1. Football Training
2. streetkickers-Football Training
3. MY GOAL: Antrenorul tău de fotbal
4. Antrenament de fotbal, exerciții
5. Football for Kids
Toate astea le poți găsi dând un search pe magazin play.
Cu ajutorul acestor aplicații vei avea un program cu exerciții zilnice de la cele mai ușoare până la cele mai grele.