| AlexAVR a întrebat:

Salutate TPU. A încercat cineva Testosteron + Danabol? Ciclu de 3 luni?
Dacă da : ce efecte ați avut pozitie/negative, câte kg ați luat, ce v-a plăcut cel mai mult la acest ciclu.

7 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Cati ani ai?

| AlexAVR explică (pentru peperonies):

18, nu mai vreau întrebări de vârstă.
Strict răspunsurile la ce am postat.

| peperonies a răspuns (pentru AlexAVR):

Scuze boss. Strict de ce ai postat mergi la sala minim 10 ani inainte sa iei in considerare steroizii.

| AlexAVR explică (pentru peperonies):

Nu mai răspunde deloc, e mai ok

| peperonies a răspuns (pentru AlexAVR):

Nici tu nu lua steroizi deloc. E mai ok.

| florynmondialul a răspuns:

Mai asteapta macar 2 ani pentru stero! legat de ciclu este unul basic dar totodata puternic, posibil sa apara gyno daca ai predispozitie. de la ciclul asta se castiga minim 5-7kg dar fara pct se pierde pana la 80% din castiguri.(asta legat de ciclu)
Dar cum spuneam cel mai bine ar fi sa mai astepti sa se opreasca cresterea TOTAL si sa nu produci un crash hormonal mai puternic decat de obicei!

| alin1317 a răspuns:

Salut. Am un prieten, practica acest sport de 5-6 ani. El a bagat testo enantat+dananol+proteine+dextroza. A luat undeva la 15-16 kg. Eu zic ca este o combinatie buna(+ o proteina). Nu ma intereseaza varsta ta, ai 18 ani este ok faci ceea ce crezi. Tocmai de aceea esti major! Doar ca ar fi bine sa ai macar 1 an de sala pe "natural"
Funda?