| anonimus12311 a întrebat:

Salute! Ma poate ajuta cineva si pe mine? Recent mi-am luat o pereche de role aggresive, dar dupa cateva zile antirockers respectiv acele roti mici, au inceput sa se auda ingrozitor de tare, ce as putea sa fac ca sa nu se mai auda asa de tare?

1 răspuns:
| me4u a răspuns:

Salutare, ce model de role agresive ti-ai luat? Antirocker-ele nu ar trebui sa se auda deloc. Ai verificat suruburile sa fie bine stranse? Daca esti din Bucuresti poti incerca sa treci pe la magazinul Skates sa-i rogi pe baieti sa vada ce se intampla cu rolele tale. Gasesti aici adresa www.skates.ro