| Xenoverse a întrebat:

Sambata este el clasico cine credeti ca va castiga meciul? Eu cred ca Barcelona va castiga meciul la un gol diferenta.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Barcelona

| Drimmero a răspuns:

Mi-e indiferent, cine va fura mai mult...
Tind sa-i dau Realului o sansa mai mare, caci Ronaldo e proaspat castigator al balonului de aur,, va face orice ii sta in putinta s-o rapuna pe Barza!

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Nu o va mai face ca si Messi e in forma.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Ronaldo e adevaratul pradator din acest meci, o sa va taie voua barcelonistilor elanul daca marcheaza.
Egal nu cred ca se termina, o sa bata una dintre cele 2 la un gol diferenta.

| cezar003 a răspuns:

Barcelona,fara umbra de indoiala