| anonim12314894892841 a întrebat:

Saut. am 17 ani fac 18 in ianuarie. am 53-54 de kg si am cam 1.65 inaltime. imi puteti recomanda ceva suplimente pentru masa musculara sau ingrasare big grin vreau sa ma apuc de sala :p am mai facut sala dar vara asta m-am lasat si vreau sa ma apuc din nou.

2 răspunsuri:
| AdelinuKozma a răspuns:

Phoai frate ...Eu am 13 ani si am 55kg si 1.70 inalime. Dar te sfatuiesc ceva : nu are rost sa mergi acum la sala. Ingrasa-te macar undeva la 60-65 kg si dupa te duci la sala, ca daca te duci acum, la 54kg o sa si slabesti.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AdelinuKozma):

De ce sa slabeasca? Daca mananca ce trebuie, o sa creasca in greutate prin marirea masei musculare.