| Nicusor2005 a întrebat:

Se mai difuzeaza WWE in Romania, parca era pe telekom sport?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Este si noaptea pe sport.ro. Sau cel putin era ultima data cand am dat eu drumul la TV acum 1 an.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu sunt 100% sigur.Prietena mea are telekom si venise vorba de WWE acum vreo 2-3 luni si zicea ca inca se da, dar din ce am inteles de la ea se da parca numai un show si nici ala full, si nu sunt sigur daca e comentat in romana sau nu, dar oricum nu merita, daca vrei sa te uiti la WWE poti sa te uiti ori pe Youtube ori pe https://wrestlingonlinematches.com,si e gratis

| Balalau95 a răspuns:

La tembelizor, NU
trebuie sa ai fetis-u' asta sau sa fii american sa "gusti" o imbecilitate de genul asta, care NU e sport, nici macar putin, e doar show biz si nimic mai mult, pentru ca nici o lupta nu e pe bune, toti sunt cascadori de performanta, si, de ex., se lovesc cu pumnii inclomplet stransi care nu produce damage decat vag... si CREDE-MA DRAGA, AM VAZUT DOCUMENTAR DESPRE ASTA

deci daca ai fetish-ul, cauta on-line, americanii saliveaza sa exporte "cultura" americana