| anonim_4396 a întrebat:

Se mai stie ceva de starea de sanatate a lui Michael Schumacher?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Fa-mi aici dovada ca poate face 2-3 pasi. Da-mi un articol sau un link sau ceva. Omul ala, ti-o spun in proportie de 99% (poate stii tu ceva ce nu stiu eu), e tintuit la pat, iar progresele sunt foarte, foarte mici. Lipsa informatiilor din ultimul timp ma face sa cred ca lucrurile sunt la fel de rele. Sunt sanse destul de mari sa nu isi mai poata trai viata niciodata ca un om normal. Data viitoare nu mai raspunde aiurea in legatura cu chestiile astea. Nu ai ajutat deloc user-ul.

3 răspunsuri:
| MyNameIsJohnny a răspuns:

Starea lui s-a imbunatatit foarte putin. Poate face maxim 2-3 pasi pe picioare. S-a imbunatatit, dar medicii zic ca o sa se inrautateasca cat mai mult. M-as bucura foarte tare daca s-ar face odata bine. Sper ca te-am ajutat.

| MyNameIsJohnny a răspuns (pentru AFR81):

Ma omule eu ti-am zis ce am auzit acu 3-4 luni la televizor!

| AFR81 a răspuns (pentru MyNameIsJohnny):

Daca ai auzit, adica ai vazut, la televizor acum 3-4 luni, atunci inseamna ca trebuie sa existe articole pe Google. Cauta si dovedeste-mi. Daca nu, atunci raspunsul tau este eronat, total nefolositor, aberant si dat doar pentru a obtine titlul de campion al zilei. Astept un raspuns.

| AFR81 a răspuns (pentru MyNameIsJohnny):

Fa-mi aici dovada ca poate face 2-3 pasi. Da-mi un articol sau un link sau ceva. Omul ala, ti-o spun in proportie de 99% (poate stii tu ceva ce nu stiu eu), e tintuit la pat, iar progresele sunt foarte, foarte mici. Lipsa informatiilor din ultimul timp ma face sa cred ca lucrurile sunt la fel de rele. Sunt sanse destul de mari sa nu isi mai poata trai viata niciodata ca un om normal. Data viitoare nu mai raspunde aiurea in legatura cu chestiile astea. Nu ai ajutat deloc user-ul.