| Jeke a întrebat:

Se poate considera un talent daca pot alerga foarte repede? laughing Toti colegii spun ca sunt rapid si ii las pe toti in urma la fotbal,

Răspuns Câştigător
| superAndrei a răspuns:

Orice poate fii considerat un talent happy. Daca iti place, antreneaza-te in chestia asta, si incearca intotdeauna sa-ti depasesti recordurile! Cauta mai multa informatie pe Youtube, si apuca-te de treaba! Poate o sa ajungi un alergator profesionist, medaliat. Follow your dreams si pune-te pe treaba!

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Da,este. Poti merge la concursuri.

| denisTiky a răspuns:

Poate sunt ei inceti si tu pari cel mai breaz, dar cu siguranta nu poti depasi recorduri mondiale ca sa rezolvi ceva cu faptul ca esti rapid.

| NH4OH a răspuns:

Da, este talentul tău. Dar nu-l lăsa de izbeliște și aleargă mereu, fă mișcare. Dacă ajungi să fii sedentar, adică să nu mai faci mișcare e posibil ca această calitate a ta să nu mai fie. Deci, mult spor la alegat! happy

| cristiww a răspuns:

Cat de repede alergi? eu in liceu in clasa a11a si a12a puteam sa alerg 50m in 6.1s iar la saritura de pe loc puteam atinge 2.60m. Dupa ce m-am apucat de sala abia scoteam 8s...

| DianaElena009 a răspuns:

Poti sa te duci la atletism pentru a vedea ce capacitati ai.Eu practic atletism de 6 anilaughing)) in curtea scolii sau in fata blocului si mie mi se parea usor sa alerg si eram cea mai tare dar cand faci un sport realizezi ca nu inseamna doar "am alergat 10m si i am intrecut pe toti. uau ce bun sunt" adica..mna la fotbal?