| Demeister a întrebat:

Se poate zice că majoritatea sportivilor care practică sporturi dure precum kickbox sau arte marțiale violente ca Taekwondo au o fire dură?

8 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Oh my god... esti incredibil... pui de o mie de ori aceeasi intrebare.

Daca vrei sa vezi cum este, iti sugerez sa te duci la o sala de arte martiale si sa vezi tu cum sunt oamenii de acolo.

| Demeister explică (pentru Nickname1890):

Cum sunt oamenii acolo?

| Nickname1890 a răspuns (pentru Demeister):

Sunt foarte de treaba si prietenosi.

| AFR81 a răspuns (pentru Nickname1890):

Bineinteles ca la bine toti sunt de treaba si foarte prietenosi, doar sunt oameni. Ia calca-i, insa, putin pe nervi si vezi cum prefera sa rezolve neintelegerea, prin vorba buna si argumente sau prin bataie? De aici rezulta caracterul. De asemenea, iti recomand seria "When boxers lose control" de pe Youtube. Cu siguranta nu toti sunt asa, insa o mare parte da.

| Demeister explică (pentru AFR81):

Majoritatea rezolvă neînțelerile prin violență?

| AFR81 a răspuns (pentru Demeister):

Asta e parerea mea.

| Demeister explică (pentru AFR81):

Da,dar dacă vi cu o sabie adevărată şi eşti scrimer calumea eu zic că poți să-i dobori!