| chio97 a întrebat:

Se recolteaza probe de sange la vizita medicala pentru arbitri?!
Funda

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se recolteaza, analizele de sange sunt de baza.

| onasis1961 a răspuns:

Din cate stiu eu da, si cred ca este normal.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Se recolteaza.

| Ibrahimovic a răspuns:

Da, normal!

| AlinaOneDirection a răspuns:

Desigur.

| chio97 explică:

Sunteti careva arbitrii si stiti cu exactitate sau doar asa?

| Vlad_Insuratelu_1994 a răspuns:

Cu siguranta nu! te pune sa faci niste ex fizice sa vada daca nu ai probleme cu inima... sh apoi te pune la ns aparate electrograma sau cv de genu happy eu stiu ca fac vizita medicala p ca fac handbal si la arbitri trebuie sa fil la fel ( adica sa fii apt pentru efort fizic) big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru Vlad_Insuratelu_1994):

Nu faci tu.Dar in mod normal se fac.Este o meserie si asa ceva se cere la angajare.