| NoahKaan a întrebat:

Se vad schimbari in 3 luni de sala?

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai alimentatie speciala pentru masa musculara? Cate fripturi mananci pe zi?

| Frank51 a răspuns:

Se vad schimbari si dupa o luna, dapai dupa 3 luni.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Frank51):

Serios? se vad schimbari dupa o luna?

daca nu stii NIMIC despre asta, de ce-ti dai cu parerea?

| Frank51 a răspuns (pentru Cosmin86):

Pentru ca am vazut pe pielea mea. Tu de ce iti dai cu parerea?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Frank51):

Ca, "intamplator", fac sala de la 16 ani si acum am 32.

| Frank51 a răspuns (pentru Cosmin86):

Deci amandoi avem o anumita experienta, mai mare sau mai mica. Nu inseamna ca ce am spus eu este gresit, mai ales daca am vazut cu ochii mei.

Poate tu ai crezut ca aceste schimbari sunt miraculoase. Eu am spus ca exista si ca sunt vizibile, nu am spus in ce masura. Eu am simtit pe pielea mea ca am crescut la forta, rezistenta, si foarte putin la marimea muschilor, dar sesizabil.

| gothicbat a răspuns:

Da, dar contează și alimentația+genetica.

| combativul a răspuns:

Depinde foarte mult de genetica ta. In 3-6 luni ca un începător al acestui sport pui masă pe tine. Deci o sa vezi ceva schimbări. Grijă mare la alimentație si cat mai multa odihnă