| AlQaeda a întrebat:

Seara' care imi poate da video'u cu finala mare campionatul mondial 2005 handball si finala mica campionatu european 2010 handball de download de preferinta :X . Multumesc dau 5 funde laughing serios

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Handbal feminin nu? Pai final mondialului din 2005 a fost Romania - Rusia 23-28, din pacate am pierdutsad, incearca sa scrii pe youtube finala aceasta si poate gasesti videouri de atunci cat despre cea mica de la europeanul din 2010 nu stiusad imi pare rau, incearca sa scrii pe g0ogle cuvinte sugestive la cautare gen ''world cup 2005 hanball final'', succes!