| xXAlphaXx a întrebat:

Seara TPU! Cine credeti ca va castiga la Extreme Rules 2013?
Uitati predictiile mele:
1.Dolph Ziggler (c) vs. Alberto Del Rio vs. Jack Swagger-Triple Threat Ladder match for the World Heavyweight Championship(prezic ca Ziggler);
2.John Cena (c) vs. Ryback-Last Man Standing match for the WWE Championship(Cena din pacate);
3.Brock Lesnar vs. Triple H-Steel Cage match(Lesnar sper);
4.Sheamus vs. Mark Henry-Strap match(Henry sper);
5.Randy Orton vs. Big Show-Extreme Rules match(Orton sper).
Acum va propun 2 meciuri care nu sunt oficiale, dar care mai mult ca sigur se vor intampla:
6*The Shield vs Team Hell No-Tag Team match for the WWE Tag Team Championship;
7*Dean Ambrose(The Shield)w/Seth Rollins and Roman Reigns vs Kofi Kingston-Singles match for the WWE United States Championship.

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Cred ca meciurile vor fi castigate de: 1.Dolph Ziggler, 2.John Cena, 3.Triple H, 4.Sheamus, 5.Randy Orton, The Shield, Kofi Kingston.

| xXAlphaXx explică (pentru Leatherleader):

Cu un lucru nu-s de acord cu tine! Ambrose vs castiga centura US, avand in vedere ca si Rollins si Reigns sunt la marginea ringuluiwinking

| Leatherleader a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Da se poate intampla ca Ambrose sa castige centura US.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Dolph Ziggler (c) vs. Alberto Del Rio vs. Jack Swagger - În mod normal ar trebui să câştige Ziggler. Este unul dintre cei mai buni wrestleri ai generaţiei noi şi merită un reign mai lung.

- John Cena (c) vs. Ryback - Mai are rost? laughing Un meci de tipul last man standing în care e implicat Cena, cine naiba poate câştiga? Doar el e de 6-7 ani " supermanul " acestei companii.

- Brock Lesnar vs. Triple H - Lesnar. Dacă îi dau victoria lui Triple H înseamnă că sunt idioţi rău.

- Sheamus vs. Mark Henry - Sheamus, din păcate.

- Randy Orton vs. Big Show - Orton, din păcate.

Acum, o mare prostie a celor din WWE, ca Ambrose să fie campion U.S, iar Rollins campion Tag Team cu Reigns. Ce-i drept, Ambrose e cel mai bun la microfon, dar e la fel de bun în ring ca Rollins, deci ei doi ar fi trebuit să primească şansa la centurile Tag Team.

| alexx102428 a răspuns:

Sunt acele doua meciuri? Oricum
1 Castigator Del Rio pentru ca Zigler nu lupta
2. Cena castiga
3.Tripel h castiga
4.Sheamus castiga
5.Randy castiga

| xXAlphaXx explică (pentru alexx102428):

Vor fi mai mult ca sigur!

| Tavy4 a răspuns:

John cena clar

| maryanstefan a răspuns:

Inca te mai uiti la wrestling.e facatura ma e mai mult de copii daca erau sa se bata adevarat erau numai sange.

| xXAlphaXx explică (pentru maryanstefan):

Du-te si te uita la Bahmuteancarolling on the floor Oricum, puteai sa-mi raaspunzi la intrebare nu sa dai un raspuns de ala tipictongue