| Cm_Nikitto_1997 a întrebat:

Serious Mass sau NaNO Vapor? care credeti ca sunt mai bune pentru marirea masei musculare, am 17 ani 175-180 aprox si am 60 kg, si o sa incep sa fac sala, dau Funda multumesc Mult happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. funda e pentru femei si gay, nu am ce face cu ea ( si daca cineva raspunde pentru funda, chiar nu ai de ce sa-i iei raspunsul in serios )

2. Ca sa intelegi :

seriouss mass e un weigt gainer bazat pe carbohidrati si proteine ( mai multi carbohidrati ), bun pentru energie, masa si forta ( si grasime ).

nano vapor = oxid nitric, asta iti da energie, forta + iti mareste venele ( e un vasodilatator ), DAR iti mareste si tensiunea.

Mai bine mananci 4-5 mese consistente pe zi ( sper ca nu incerci sa pui muschi cu 3 mese ) + seriouss mass ( eventual si o creatina ) si e suficient.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sunt produse complet diferite.

Ia seriouss mass deocamdata.

| Cm_Nikitto_1997 explică (pentru Cosmin86):

Dar argumenteaza-mi te rog, dau funda daca imi explici ca lumeawinking

| Cm_Nikitto_1997 explică (pentru Cosmin86):

A da si mai am inca o intrebare cat imi ajunge cu serious mass daca respect doza imi ajunge macar o luna sau intro saptamana ii dus ca dispun de cam 200-300 lei lunari

| Andrey0070 a răspuns (pentru Cm_Nikitto_1997):

Cosmin ti-a explicat bine, cu o singura mentiune: Serious Mass e bun, dar putin si scump. 250 sacul de 5.4 kg (16 portii). eu ti-as recomanda alt gainer : http://www.bodytimero.com/ro/5239-MEX-Size-Max-15-Lbs-.html (250 lei sacul de 6.800, 60 portii). PLus ca doza e mai mica, 115 grame fata de 300 si ceva cat e la Serious Mass.

| Cm_Nikitto_1997 explică (pentru Cosmin86):

Multumesc, a da si funda nu inseamna ca esti gay say stiu eu ce inseamna ca la cine ii dai funda are cel mai bun raspunswinking okei amice nu ma am cu proteinele dar totusi uitate ce scrie acolo

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cm_Nikitto_1997):

Astea nu sunt "proteine", sunt carbohidrati. le iei pentru carbohidrati, nu pentru proteine.