| Matei_3467 a întrebat:

Sexul dp mersul la sala(culturism) afecteaza refacerea muschilor sau scade masa musculara
Funda!

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Dupa antrenament astepti 2 ore si apoi poti sa faci. Sexul scade masa musculara si forta normal dar nu poti nici sa nu faci deloc happy

1 răspuns:
| Excitement01 a răspuns:

Daca vrei sa faci un antrenament greu, nu face sex inainte.In timpul orgasmului se elibereaza endorfinele care te calmeaza si te fac sa dormi, ori la antr ai nevoie de agresivitate si surplus de energie.
E mult mai indicat sa faci dupa antrenament, de cite ori vrei si vei vedea ca ti se face si foame si somn.
Invata fata sa iti faca masaj inainte si o sa vezi ca viata e superba!
__________________