| AvalohAlyn a întrebat:

Sincer câte abdomene ar trebui sa fac pe zi pentru a avea un rezultat? Întreb serios.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

La ce rezultat te astepti? Sa slabesti? Sa ai abdomenul vizibil (deci tot sa slabesti)?

| laurentiutirei a răspuns:

Nu conteaza cate happy si cata grasime ai sau masa musculara happy

| BosulThau a răspuns:

Pentru a avea rezultate vizibile, (daca ai burta) scapa de ea, iar cand vine vorba de abdomene, le poti face in mai multe moduri. Repetarile trebuie sa fie in continua crestere, daca azi faci 20 seturi a cate 15, maine cresti seturile(doar seturile). Pauze scurte intre seturi (maxim 35 secunde)