| TLLICA a întrebat:

Skateboard sau trotineta?

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Ca cineva care a experimentat o dislocare de umăr, în timpul procesului de învățare a skateboard-ului, pot spune că e mișto să te dai și eventual să faci scheme(nu știu să fac, doar să mă dau), este mai sigură și mișto trotineta, din două motive, ca să fii bun la skateboard, trebuie să înțelegi un lucru, vei cădea 100% sigur la început(și nu numai), deci îți propun trotineta, mai bună pentru terenul „accidentat" din parcuri și mult mai sigură, gândește-te că la skateboard, poți să îți fracturezi oasele, și până la urmă, te plictisești repede de skateboard, mai ales dacă nu știi scheme, în fine, dacă te apuci, te rog să nu te chinuie talentul să faci vreo schemă la început, iar dacă o să te chinuie, vei afla de celaughing

| TLLICA explică (pentru 1231242):

Ai putea sa imi recomanzi un loc de unde pot cumpara trotineta/skateboard

| 1231242 a răspuns (pentru TLLICA):

Recomand să cumperi skateboard uzat la mâna a doua, deoarece e mai bun dacă e folosit pentru începători, iar trotinetă eMAG, altex, decathlon.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skateboard.

| Adi88 a răspuns:

Trotineta electrica

| TLLICA explică (pentru Adi88):

Ma refer la trotineta freestyle

| CristiCQH a răspuns:

Iti recomand Skateboard dacă sti sa mergi cu el